Ремонт двигуна

Авто-сервіс на Троєщині

Автосервіс Технік Cars на Троєщині якісно проведе поточний або капітальний ремонт двигуна вашого автомобіля будь-якої складності.

Де відремонтувати двигун на Троєщині?

З кожним роком автомобільні двигуни дизельного або бензинового типу схильні до ускладнень і модернізації з боку автовиробників. Впроваджуються нові технології інновації в електроніці та інших агрегатах. Цим виробники автомобілів мають на меті на збільшення продуктивності мотора і зниження його енергоспоживання.

Як наслідок за останні 15-20 років капітальний ремонт двигуна в нових марках автомобілів сильно ускладнився. Ця робота стала набагато складніше і тепер її не можна довірити не кваліфіковані автослюсарям «з гаража». Щоб правильно діагностувати або ремонтувати двигуни бензинового або дизельного типу, тепер недостатньо застосування «молотка і зубила», потрібне складне обладнання та інструменти, на придбання яких у гаражних майстрів просто немає коштів. На нашому СТО «Технік Cars» на Троєщині є все необхідне обладнання та кваліфіковані фахівці мотористи з величезним досвідом по ремонту різних типів двигунів.

Види ремонту двигунів

Поточний ремонт

Текущий ремонт двигателя подразумевает устранение дефектов и неисправностей в двигателе автомобиля, вызванных длительным сроком его эксплуатации и большим пробегом. Неисправности и дефекты которые приходится устранять при этом могут быть совершенно разными: неправильные зазоры клапанов, замена поршневых колец и т.п.

Капітальний ремонт

При капітальному ремонті двигуна, його знімають з автомобіля і повністю розбирають, щоб виявити абсолютно всі несправності і усунути їх. Оглядають з мікрометром колінчастий вал, поршні, головку блоку циліндрів і інші вузли двигуна і проводять відновлення або повну заміну зношених деталей.

Капітальний ремонт

При капитальном ремонте двигателя, его снимают с автомобиля и полностью разбирают его, чтобы выявить абсолютно все неисправности и устранить их. Осматривают с микрометром коленчатый вал, поршни, головку блока цилиндров и другие узлы двигателя и проводят восстановление или полную замену износившихся деталей.

Як Замовити капітальний ремонт двигуна

Для того щоб провести плановий або капітальний ремонт двигуна вашого автомобіля в нашому автосервісі на Троєщині "ТехнікCars", перейдіть в розділ контакти, натиснувши на кнопку "перейти" нижче.